Pasadena CG 1

Produkt nemá žiadne parametre.

kúpil som úplne inú.
    Neviem prečo tato je tu.

• Rýchlosť, spoľahlivosť, dobrá kvalita

Sme veľmi spokojní, tovar sme dostali poriadku. Obchod ponúka kvalitu a odbornosť

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Pri danej cene, nemám výhrady.

Produkt nemá žiadne parametre.

• Klasická gitara, Classic Guitar
  • vrchná doska - smrek
  • zadná strana a boky - mahagón
  • výstuha v krku
  • hmatník - palisander
  • kobylka palisander
  • tlačená rozeta,
  • nylonové struny
  • štandardná veľkosť pre dospelého.

kúpil som úplne inú.
    Neviem prečo tato je tu.

• Rýchlosť, spoľahlivosť, dobrá kvalita

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Pri danej cene, nemám výhrady.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Som začiatočník, ale zvuk sa mi páči.

Krátky čas používania na seriózne hodnotenie.

• pomer kvality a vykonu

Za tuto cenu lacnejsiu gtaru nenajdete !!!

Klasická gitara, Classic Guitar, vrchná doska - smrek, zadná strana a boky - mahagón, výstuha v krku, hmatník - palisander, kobylka palisander, tlačená rozeta, nylonové struny, štandardná veľkosť pre dospelého.

Túto gitaru mám asi rok a som s ňou spokojný ,za tú cenu sa určite oplatí...

PLUS: Výborný zvuk, príjemný hmatník, kvalitná ladiaca mechanika. V tejto cenovej kategórii nad očakávania. MÍNUS: nie príliš dokonalé prepracovanie detailov. V tejto cene akceptovateľné. CELKOVÉ: Vlastnosti za "9" preto, lebo možno niekto v budúcnosti vyrobí v tejto cene aj niečo lepšie a potom by som s "10" nebol objektívny. Kvalite "8", lebo detaily nie su dokonale. Cene 9 preto, lebo možno niekto v budúcnosti vyrobí to isté, ale lacnejsie.

zuk ma vyborny oproti rovnakej cene napr. za zn. Valencia