Najnovšie recenzie zo sekcie Klasické gitary

Pridané: 25. novembra 2013

spokojnosť

Stagg C530 3/4 set

Stagg C530 3/4 set

Pridané: 17. októbra 2013

spokojná

Pridané: 16. septembra 2013

• nastavenie

Tak tu by som trochu polemizoval, nakoľko my tie gitary predávame už viac rokov. Pravdou je že sú to nástroje v cenách 50 EUR +/- a za tie peniaze ťažko niečo lepšie kúpiť. Avšak chcem upozorniť ľudí, ktorí začínajú a kúpia si tento nástroj. Ak to kúpite z webu zabalené ako to príjde s fabriky, tak budete mať určite problem, nakoľko napr. my (ja) tieto nástroje pred tým ako predáme, tak vybalím, skontrolujem, prípadne dobrúsim sedlový pražec, kde býva najväčší problém.
Ak takýto nástroj kupujete, tak doporučujem určite nie cez internet ale v konkrétnom obchode a najlepšie u takého predajcu, ktorý ten nástroj aspon prebehne, skontroluje na základné funkcie a v prípade potreby ho aj trochu "sprístupníí" začiatočníkovi (dohmat) atď.
Nástroj by som doporučil na domáce učenie, do ĽŠU možná ale po dodatočnej úprave dohmatu a prípadne vyberaný kus, nakoľko aj tu platí, že nie je kus ako kus, aj keď sa jedná o ten istý model..

Pridané: 15. septembra 2013

Zakúpený v Hudobné Centrum

• Kvalitná gitara pre začiatočníkov, aj pre umelecké školy. Môj syn má 8 rokov a je proste akurát a tá cena na začiatok - SUPER.

Kvalita, cena, - spokojnosť!

Stagg C542

Stagg C542

Pridané: 10. septembra 2013

fajn gitara pre začiatočníkov

La Mancha Perla Negra CWE

La Mancha Perla Negra CWE

Pridané: 15. augusta 2013

• ja ju mam a som velmi spokojny
  • kupte si ju

super gitara pre profesionalov

Romanza R-C398

Romanza R-C398

Pridané: 2. júna 2013

kokocina

Pridané: 26. marca 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

lak na urcitych castiach poskodeni a farba na krku rozpraskana a nepekna

Valencia CG 160 3/ 4

Valencia CG 160 3/ 4

Pridané: 15. februára 2013

Zakúpený v Hudobné Centrum

Tovar som objednal pre svoju dcéru, ktorá sa učí hrať na gitaru, na tento účel je tovar perfektný.

Pridané: 9. decembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

gitaru som kupoval pre 4ročného syna, na tento účel určite postačuje.

Pridané: 30. novembra 2012

• Nedrží ladenie

Povedal by som, že vzhľadom k cene sa kúpa tohto nástroja oplatí. Síce treba častejšie ladiť, ale dá sa to nejak prežiť. Spracovanie gitary újde, opäť je adekvátne k cene. Zvuk ma dobrý. Pre začiatočníkov alebo len tak nadoma na hranie je postačujúca. Mne sa ju podarilo kúpiť, keď bola v zľave okolo 41 %.

Baton Rouge U1S

Baton Rouge U1S

Pridané: 26. novembra 2012

• Výhodná cena.
  • Vyhotovenie nezodpovedá zobrazeniu, v popise nebol uvedený obal, ktorý bol zbytočne prikúpený.

Postačujúce.

ROMANZA R-C395 set

ROMANZA R-C395 set

Overený zákazník lacne-nakupy.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júna 2012

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• Kvalita úmerná cene,
  • Za tú cenu kvalitu ťažko očaávať.

Ak sa nebude chcieť venovať hre na gitaru,níč sa nestalo.

Cort AC11M

Cort AC11M

• znacka
  • prislusenstvo

sická gitara zo série Classic, vrchná doska vyrobená zo smreku, zadná doska a luby z palisandru, krk z mahagónu, hmatník a kobylka vyrobené z palisandru, prevedenie Natural Satin.

Cort Guitars je juhokórejský výrobca gitár a basgitár a spadá pod spoločnosť Cor-Tek. Táto firma, ktorá má korene už v 60. rokoch 20. storočia je však na slovenskom trhu známa len niekoľko rokov, avšak už počas nich si tento "ázijský tiger" dokázal vydobyť stabilnú pozíciu výrobcu, keďže ponúka nástroje s veľmi dobrou cenou a vysokou kvalitou, ktorá prevyšuje mnohých konkurentov.

História tejto značky začala v 60. rokoch, keď Jack Westheimer začal do Spojených štátov importovať japonské nástroje od mnohých výrobcov, akými boli napríklad Teisco, Cortez, Pearl, Silvertone či Kingston. Roku 1973 založil Westheimer spolu s juhokórejským partnerom Yung H. Parkom firmu Yoo-Ah (anglicky You-and-I), ktorá sa neskôr premenovala na Cor-Tek, pravdepodobne podľa značky Cortez.

V súčasnosti sa v ponuke Cort dajú nájsť akustické a elektrické gitary aj basgitary. Cort nikdy nemal nejaký vlastný špecifický typ gitary, akými sú napríklad Fender Stratocaster alebo Gibson Les Paul, avšak na druhej strane už roky produkoval široké spektrum skvele vyrobených nástrojov, medzi ktorými si vyberie akýkoľvek zákazník, nech už hľadá čokoľvek a za akúkoľvek cenu.

Dodnes sa väčšina nástrojov vyrába v Južnej Kórei, lacnejšie modely v Indonézii. Spoločnosť Cort je tiež známa tým, že sa v jej továrňach vyrábajú aj lacnejšie modely pre iné značky, napríklad Schecter, G & L, Ibanez, Kramer, BC Rich a ďalšie.

Dnes sú nástroje Cort známe pre svoju filozofiu, ktorá kvalitu stavia nad cenu. Ak teda hľadáte nástroj, kde nebudete platiť za logo na hlavici, a za svoje peniaze získať vysokú kvalitu, dobré spracovanie a skvelý zvuk, prezrite si ponuku nástrojov Cort.

Cort AC10

Cort AC10

• super cena
  • znacka

Yamaha CG 101 A 3/4

Yamaha CG 101 A 3/4

Pridané: 11. marca 2012

Yamaha Corporation je jeden z gigantov v hudobnom priemysle. Tento nadnárodný konglomerát so sídlom v Japonsku sa v súčasnosti zaoberá produkciou naozaj širokého spektra produktov, ktoré začínajú u hudobných nástrojov na čele s klávesovými nástrojmi, pokračujú cez zvukovú techniku, elektroniku a končia až u motocyklov a motorov.
Pôvodný názov spoločnosti bol Nippon Gakki Company a prvé hudobné nástroje ktoré vyrábala boli varhany a piána. Počas druhej polovice 20. storočia sa Yamaha stala nejväčšou svetovou korporáciou vyrábajúcou hudobné nástroje. Okrem toho je i jednou z firiem na čele vývoja domácej elektroniky, športovej výbavy, počítačov a priemyselných robotov. Spoločnosť tiež zväčšovala svoje podiely v iných podobne zameraných firmách ako napríklad Korg, Steinberg či Bösendorfer. Jej produkty sa staly celosvetovo obľúbenými a uznávanými ako odbornou verejnosťou, tak profesionálmi, čo potvrdzujú aj mnohé označenia či ocenenia, ktoré boli tejto značke udelené. V roku 1987, ku svojmu stému výročiu, bola spoločnosť premenovaná z Nippon Gakki Company na The Yamaha Corporation.

Pasadena CG 1

Pasadena CG 1

Pridané: 11. marca 2012

• pomer kvality a vykonu

Za tuto cenu lacnejsiu gtaru nenajdete !!!

Klasická gitara, Classic Guitar, vrchná doska - smrek, zadná strana a boky - mahagón, výstuha v krku, hmatník - palisander, kobylka palisander, tlačená rozeta, nylonové struny, štandardná veľkosť pre dospelého.

Túto gitaru mám asi rok a som s ňou spokojný ,za tú cenu sa určite oplatí...

PLUS: Výborný zvuk, príjemný hmatník, kvalitná ladiaca mechanika. V tejto cenovej kategórii nad očakávania. MÍNUS: nie príliš dokonalé prepracovanie detailov. V tejto cene akceptovateľné. CELKOVÉ: Vlastnosti za "9" preto, lebo možno niekto v budúcnosti vyrobí v tejto cene aj niečo lepšie a potom by som s "10" nebol objektívny. Kvalite "8", lebo detaily nie su dokonale. Cene 9 preto, lebo možno niekto v budúcnosti vyrobí to isté, ale lacnejsie.

zuk ma vyborny oproti rovnakej cene napr. za zn. Valencia

Dowina CL999-LE

Dowina CL999-LE

Pridané: 14. februára 2012

(naposledy upravené 14. februára 2012)

• zvuk , super efekt , super materialy atd.
  • asi nic

zvuk a materialy
super na nahravanie a koncerty
pouzva sa mi super
ano odporucal
ano lebo je super
nie nic neviem proti nej
na nic lebo je ta super gitara a by som chcel este jednu

Tenson Classic 4/4

Tenson Classic 4/4

Pridané: 25. januára 2012

• spracovanie
  • kvalita

Znacka tenson je znama dobrou cenou na trhu a takisto velmi kvalitnymi produktami v tejto cene.
Gitara je vhodna pre zacinajucich, pokrocilych a mierne profesionalnych hracov.
Ak sa rozhodnete kupit tuto gitaru, urcite zvolte nas internetovy obchod, kde najdete vela podobneho tovaru za skvele ceny. Dostupnost tovaru je zvycajne do 24 hodin, takisto doprava nad 100€ zadarmo

Tenson Classic 4/4 klasická gitara

Španielka vo veľkosti 4/4, vrchná doska smrek, spodná doska a boky lipa, hmatník javor, medová farba.

Spruce top, honey-coloured toned

Back and sides lime tree, red-brown toned

Top and back binding black

Fingerboard and bridge Maple, black

Nickel silver frets

Chrome plated machine heads

High gloss finish 4/4 size

Niečo navyše = gitaru vám skontrolujeme a nastavíme na nej dohmat a obdržíte od nás kod a link pre on-line

Tenson Classic 4/4 (elektroakustická)

Tenson Classic 4/4 (elektroakustická)

Pridané: 25. januára 2012

• farba
  • spracovanie

Gitara je vhodna pre zacinajucich, pokrocilych a mierne profesionalnych hracov.

Tenson Classic 4/4 klasická gitara (elektroakustická)

Spruce top, honey-coloured toned

Back and sides lime tree, red-brown toned