Valencia CG 150 K

Produkt nemá žiadne parametre.

Pre začiatočníkov už veľká kvalita opracovania materíalu

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Vyhovovala mi cena, aj keď som mal záujem o druhý tip, ktorý bohužiaľ nebol na sklade.
    • Nič.

Tento tip som si vybral lebo bol na sklade a bol som netrpezlivý.
    Nechcelo sa mi čakať.
    S produktom som spokojný, preto odporúčam nákup aj druhým
    klientom.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Ako prva gitara, moze byt ....

Produkt nemá žiadne parametre.

Valencia CG 150 K: Klasická gitara - cenovo zvýhodnený set s príslušenstvom. Balenie obsahuje klasickú gitaru farby NATURAL v lakovanej úprave, štandardnej 4/4 veľkosti s nylonovými strunami, vhodnú pre dieťa od 12 rokov, mládež a dospelých. Ku gitare je ZDARMA dodávaný nepremokavý obal a DVD s multimediálnou školou hry na klasickú gitaru.

Pre začiatočníkov už veľká kvalita opracovania materíalu

• Nič.

Tento tip som si vybral lebo bol na sklade a bol som netrpezlivý.
    Nechcelo sa mi čakať.
    S produktom som spokojný, preto odporúčam nákup aj druhým
    klientom.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Ako prva gitara, moze byt ....