Valencia CG150

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

výhoda: veľmi rýchle dodanie tovaru.
    : kvalitný tovar
    nevýhoda: ani neviem či vôbec má .

odporúčam

• Velmi dobra a kvalitna

Urcite by som odporucil tuto gitaru,je taka akurat do ruky,velmi dobra kvalita spracovania a zvuk je velmi dobry.Urcize by som odporucil si dat kovove struny.

Produkt nemá žiadne parametre.

• Klasická gitara vo veľkosti 4/4
  • vhodná pre dieťa do 12 rokov, mládež a dospelých
  • Telo nástroja je vyrobené z lipy
  • krk Nato z javorovým
  • ebonizovaným hmatníkom
  • 19 pražcov
  • menzúra 650 mm
  • kobylka ebonizovaný javor
  • farebné prevedenie Natural

• , zakúpené v MUZIKER.sk

výhoda: veľmi rýchle dodanie tovaru.
    : kvalitný tovar
    nevýhoda: ani neviem či vôbec má .

odporúčam

• Velmi dobra a kvalitna

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• pekná, ľahká a dobre sa na nej hrá

za prijateľnú cenu dobrá gitara, je pekná a dobre sa na nej hrá len si kúpim lepšie struny a bola ešte lepšia. Odporúčam pre začínajúcích

• , zakúpené v MUZIKER.sk

vyberala som ju pre moju dcéru ako vianočný darček, kedže je hudobne nadaná, a páči sa jej tento typ prevedenia.

• kvalitný

Hľadala som gitaru španielku vhodnú pre začiatočníkov. Tento typ splnil moje očakávania a tiež potešil blízkeho, komu som gitaru darovala k narodeninám. Veľmi pozitívne hodnotím dodanie obratom, tovar som obdržala na druhý deň po objednaní.